Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
0,13-1,0 / BWG / AWG Blacha falista 762-1200 mm 600-1000 mm
| Nazwa produktu: | Arkusz falisty |
|---|---|
| Cynkowanie: | 30-275g/m2 |
| Waga: | 2-4 ton |
Blacha stalowa falista 762-1200 mm
| Nazwa produktu: | Arkusz falisty |
|---|---|
| Gruby: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Szerokość przed falowaniem: | 762-1200 mm |
60 # 62A 62B Szprychy do tkania drutu sprężynowego o wysokiej zawartości węgla GB.T 4357
| Nazwa produktu: | Stalowy drut |
|---|---|
| Standard: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| materiał chiński: | 45#, 47A, 47B, 60#, 62A, 62B, 65#, 65Mn, 67A, 67B, 70#, 72A, 72B, 75#, 77A, 77B, 80#, 82A, 82B, 85# |
1000mm-8000mm 0.3mm-60mm Typy kanałów C H/T/U/Z
| Nazwa produktu: | Profil ze stali węglowej |
|---|---|
| powierzchnia: | Wstępnie ocynkowane/ocynkowane ogniowo/powlekane proszkowo |
| Materiał: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
JIS G3101 EN 10130 CS Rury Przezroczysta olejowa powłoka epoksydowa
| Rozmiar: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Grubość: | 1-200 |
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
SGC440 SGC490 SGC570 Pomalowany arkusz Gi Anti Finger
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
|---|---|
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
| Grubość: | 0,125 mm do 4,0 mm |
Blacha falista 600-1000 mm 30-275G / M2 762-1200 mm 0,13-1,0 / BWG / AWG
| Gruby: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Szerokość przed falowaniem: | 762-1200 mm |
| Szerokość po karbowaniu: | 600-1000mm |
SCH5-SCH160 Rura węglowa 1/8 "-24" 6mm-610mm Przemysł naftowy
| Rozmiar: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Tolerancja: | ±5% |
| Nazwa produktu: | Rura ze stali węglowej |
ASTM-A653 JIS G3302 Panele z blachy falistej 600-1000 mm
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa falista |
|---|---|
| Cynkowanie: | 30-275g/m2 |
| Waga: | 2-4 ton |

