Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
JIS G3141 Rura ze stali węglowej Czarny lakier do malowania EN 10130 EN 10346
| Nazwa produktu: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Stopień: | ASTM A53 A106Gr.B |
| Tolerancja: | ±5% |
6mm-600mm Rury ze stali węglowej Plan naftowy 40 do 4.000"
| Olejowane lub nieolejone: | Nieolejowane |
|---|---|
| Grubość: | 1-200 |
| Nazwa produktu: | Rura ze stali węglowej |
API EMT Rury ze stali węglowej 6mm-610mm 6mm-600mm ASTM A53 A106Gr.B
| Nazwa produktu: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Rozmiar: | 6mm - 600mm |
| Specjalna rura: | Rura API, inna, rura EMT, rura grubościenna |
Gięcie płynem Spawanie rur ze stali węglowej Odwijanie Okrągły walcowany na zimno Walcowany na gorąco
| Specjalna rura: | Rura API, inna, rura EMT, rura grubościenna |
|---|---|
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
| Tolerancja: | ±5% |
Płynna rura ze stali węglowej ASTM ASME SA106GR.B C 5,8 m 6 m 12 m Czarny lakier
| Nazwa produktu: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Specjalna rura: | Rura API, inna, rura EMT, rura grubościenna |
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
Rura ze stali węglowej z ropy naftowej SCH5-SCH160 STD XS XXS 2 mm-100 mm
| Rozmiar: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
| Tolerancja: | ±5% |
762-1200mm blacha falista 30-275G/M2 0,13-1,0/BWG/AWG ASTM-A65 EN10147
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa falista |
|---|---|
| Gruby: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Szerokość przed falowaniem: | 762-1200mm |
Blacha falista 762-1200 mm 0,13-1,0 / BWG / AWG 30-275G / M2 ASTM-A653
| Nazwa produktu: | Arkusz falisty |
|---|---|
| Gruby: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Szerokość przed falowaniem: | 762-1200 mm |
Arkusz blachy falistej Zero Big Spangle JIS G3302 EN10147 ASTM-A653
| Gruby: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Szerokość przed falowaniem: | 762-1200 mm |
| Szerokość po karbowaniu: | 600-1000mm |
HRB60-85 Panele ze stali falistej EN10147 1m-12m 30-275G / M2 JIS G3302
| Gruby: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Szerokość po karbowaniu: | 600-1000mm |
| Cynkowanie: | 30-275g/m2 |

