All Products
-
Stainless Steel Coil Strip
-
304 Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Hot Rolled Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Rod
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Stainless Steel Circle
-
Stainless Steel Angle Bar
-
Hot Rolled Carbon Steel Plate
-
Carbon Steel Profile
-
Carbon Steel Pipe
-
Spring Steel Wire
-
PPGI
-
Corrugated Steel Sheet
-
Deformed Steel Bar
Keywords [ stainless steel coil strip ] match 143 Products.
JIS G3141 Carbon Steel Pipe Black Painting Varnish EN 10130 EN 10346
| Product Name: | Carbon Steel Tube |
|---|---|
| Grade: | ASTM A53 A106Gr.B |
| Tolerance: | ±5% |
6mm-600mm Carbon Steel Pipe Petroleum Schedule 40 Up To 4.000"
| Oiled Or Non-oiled: | Non-oiled |
|---|---|
| Thickness: | 1-200 |
| Product Name: | Carbon Steel Tube |
API EMT Carbon Steel Tubes 6mm-610mm 6mm-600mm ASTM A53 A106Gr.B
| Product Name: | Carbon Steel Tube |
|---|---|
| Size: | 6mm - 600mm |
| Special Pipe: | API Pipe, Other, EMT Pipe, Thick Wall Pipe |
Bending Fluid Carbon Steel Pipe Welding Decoiling Round Cold Rolled Hot Rolled
| Special Pipe: | API Pipe, Other, EMT Pipe, Thick Wall Pipe |
|---|---|
| Length: | 12M, 6M, 6.4M |
| Tolerance: | ±5% |
Fluid Carbon Steel Pipe ASTM ASME SA106GR.B C 5.8m 6m 12m Black Varnish
| Product Name: | Carbon Steel Tube |
|---|---|
| Special Pipe: | API Pipe, Other, EMT Pipe, Thick Wall Pipe |
| Length: | 12M, 6M, 6.4M |
Chemical Petroleum Carbon Steel Tube SCH5-SCH160 STD XS XXS 2mm-100mm
| Size: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Length: | 12M, 6M, 6.4M |
| Tolerance: | ±5% |
762-1200mm Corrugated Steel Sheet 30-275G/M2 0.13-1.0/BWG/AWG ASTM-A65 EN10147
| Product Name: | Corrugated Steel Sheet |
|---|---|
| Thick: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
| Width Before Corrugated: | 762-1200mm |
762-1200mm Corrugated Steel Sheet 0.13-1.0/BWG/AWG 30-275G/M2 ASTM-A653
| Product Name: | Corrugated Sheet |
|---|---|
| Thick: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
| Width Before Corrugated: | 762-1200 Mm |
Zero Big Spangle Corrugated Steel Sheet JIS G3302 EN10147 ASTM-A653
| Thick: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
|---|---|
| Width Before Corrugated: | 762-1200 Mm |
| Width After Corrugated: | 600-1000mm |
762-1200mm Corrugated Steel Sheet
| Product Name: | Corrugated Sheet |
|---|---|
| Thick: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
| Width Before Corrugated: | 762-1200 Mm |

